Cini Fırlat | Google Oyunları - Araba Oyunları - Futbol Oyunları - 3D Oyunlar

Google Oyun

Ortaklar Oyun Facebook
Sosyal MedyaSosyal Medya


Google OyunKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
Google OyunReklamlar
Cini Fırlat


Google Oyunları Nedir?

Flash ve Java oyunlar arasında en çok aranan ve severek oynanan oyunlar Google Oyun adı altında toplanıyor. GoogleOyun1.com, bu konuda en sevilen oyunları bulabileceğiniz devasa bir oyun platformudur.

Oyunu BaşlatOynanma
233

Kategori
Beceri Oyunları
Açıklama : Cini Fırlat isimli bu platform oyununu fareniz ve klavyeniz ile oynayabilirsiniz. Oyunda farenizin sol tuşu ile gücü ayarlayıp cini fırlatın, para kazandıkça alabileceğiniz geliştirmelerle ortaya çıkan güçleri ise klavyenizin yön tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz.

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Ezmece 2014
Para Savaşları OyunuPara Savaşları Roma Yolları 3 OyunuRoma Yolları 3 Buldozer Kardeşler OyunuBuldozer Kardeşler Kaykay Şehri 2 OyunuKaykay Şehri 2 Uphill Rush 5 OyunuUphill Rush 5 Kadın Soyma OyunuKadın Soyma Wipeout OyunuWipeout Zıplayan Top OyunuZıplayan Top Dövme Sanatı Oyunu OyunuDövme Sanatı Oyunu Sportaküs Kahramanlık Eğitimi OyunuSportaküs Kahramanlık Eğitimi Çöp Adam Blender OyunuÇöp Adam Blender Çocuk Yapma OyunuÇocuk Yapma Helikopter indirme oyunu OyunuHelikopter indirme oyunu Ayıp Oyunlar OyunuAyıp Oyunlar Portakalı Koru 2 OyunuPortakalı Koru 2
Yorumlar
Bu oyuna henüz kimse yorum yapmamış.

İlk yorumu sen yapmak istiyorsan sağ taraftaki "Yorum Ekleyin" bölümünü kullanabilirsin. Yorumun onaylandıktan sonra burada gözükecektir.

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.googleoyun1.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog