Cini Fırlat | Google Oyunları - Araba Oyunları - Futbol Oyunları - 3D Oyunlar

Google Oyun

Ortaklar Oyun Facebook
Sosyal MedyaSosyal Medya


Google OyunKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
Google OyunReklamlar
Cini Fırlat


Google Oyunları Nedir?

Flash ve Java oyunlar arasında en çok aranan ve severek oynanan oyunlar Google Oyun adı altında toplanıyor. GoogleOyun1.com, bu konuda en sevilen oyunları bulabileceğiniz devasa bir oyun platformudur.

Oyunu BaşlatOynanma
232

Kategori
Beceri Oyunları
Açıklama : Cini Fırlat isimli bu platform oyununu fareniz ve klavyeniz ile oynayabilirsiniz. Oyunda farenizin sol tuşu ile gücü ayarlayıp cini fırlatın, para kazandıkça alabileceğiniz geliştirmelerle ortaya çıkan güçleri ise klavyenizin yön tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz.

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Ezmece 2014
Cubikill 5 OyunuCubikill 5 Yıkım Mantığı 2 OyunuYıkım Mantığı 2 Balıkçı Teknesi OyunuBalıkçı Teknesi İdamdan Kurtar 3 Oyunuİdamdan Kurtar 3 Forklift Madness Oyunu OyunuForklift Madness Oyunu Kedi Toplama OyunuKedi Toplama Celsium OyunuCelsium İtfaiyeci Oyunuİtfaiyeci Uçan Top OyunuUçan Top Top Atışı 2 OyunuTop Atışı 2 Angry Birds OyunuAngry Birds Zavallı Portakal 2 Oyunu OyunuZavallı Portakal 2 Oyunu Buz Hokeyi OyunuBuz Hokeyi Kötü Yumurtalar 2 Oyunu OyunuKötü Yumurtalar 2 Oyunu Bahçe Düzenleme OyunuBahçe Düzenleme
Yorumlar
Bu oyuna henüz kimse yorum yapmamış.

İlk yorumu sen yapmak istiyorsan sağ taraftaki "Yorum Ekleyin" bölümünü kullanabilirsin. Yorumun onaylandıktan sonra burada gözükecektir.

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.googleoyun1.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog