Kızgın Keçi | Google Oyunları - Araba Oyunları - Futbol Oyunları - 3D Oyunlar

Google Oyun

Sosyal MedyaSosyal Medya


Google OyunKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
Kızgın Keçi


Google Oyunları Nedir?

Flash ve Java oyunlar arasında en çok aranan ve severek oynanan oyunlar Google Oyun adı altında toplanıyor. GoogleOyun1.com, bu konuda en sevilen oyunları bulabileceğiniz devasa bir oyun platformudur.

Oyunu BaşlatOynanma
1203

Kategori
Google Oyun
Açıklama : Kızgın keçi ailesine çok düşkün bireydir. Ailesinin yanından hiç ayrılmayan ve ailesi olmadan bir yere gitmeyen biridir. Yıllar önce ormanı katleden yabaniler tarafından kızgın keçinin ailesi öldürülmüştür. Uzun bir süre ailesinin yasını tutan ve ailesinin mezarı başına da bunları yapanlardan hesap soracağının sözünü veren kahramanımız vakit kaybetmeden yollara düşer. Hızlı bir şekilde düşmana doğru ilerlemektedir ama tehlikenin farkında değildir. Karşına çok tehlikeli düşmanlar çıkacaktır. Bunu tek başına halledemeyeceği için kahramanımıza yardım etmemiz gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra kızgın keçinin koşturmasını sağlamak için üst kısımdaki barı en uygun noktada durdurarak karakterin koşturmasını sağlayalım. Ardından faremiz ile onun kontrollerini sağlayarak parkur üzerinde bulunan düşmanları yok etmeye ve altınları toplamaya çalışıyoruz. Böylelikle yüksek skorlar kazanarak oyunu tamamlarız. Kazandığımız puanları bölüm arasında kullandıktan sonra mücadeleye tekrardan başlayarak karakterimizi kontrol ediyor ve aldığımız özelliklerin etkisi ile daha uzun mesafeye koşturuyoruz. Googleoyun1.com iyi oyunlar diler.

Benzer Oyunlar
Yorumlar
Bu oyuna henüz kimse yorum yapmamış.

İlk yorumu sen yapmak istiyorsan sağ taraftaki "Yorum Ekleyin" bölümünü kullanabilirsin. Yorumun onaylandıktan sonra burada gözükecektir.

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.googleoyun1.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog